FAQ
Často kladené otázky.
 • K čemu slouží tento web?

  Jsme bezplatný hosting obrázků (image hosting) - můžete si k nám nahrát své obrázky a ty pak vložit pomocí vytvořeného odkazu na web, blog, diskuzní fórum či kamkoliv jinam. Naše výhoda je možnost nahrávání i velkých obrázků, možnost používání webu i bez registrace a neomezování hotlinkování, tedy vkládání původního obrázku na jiné weby i v nezmenšené podobě.

 • Za jak dlouho budou mé obrázky odstraněny?

  Doba uložení není omezena a vaše obrázky budou dostupné vždy, kdy si je bude chtít kdokoliv zobrazit. Sami totiž víme, jak je otravné přijít o data a následně opravovat své příspěvky ve fórech ve kterých byla vložena.

 • Kolik obrázků můžu uložit?

  Nahrávání od neregistrovaných uživatelů nemá žádné omezení na počet uložených souborů. Registrované účty mají k dispozici bezplatný prostor o velikosti 1Gb ovšem také bez omezení počtu souborů a s možností navýšení stanoveného limitu - stačí napsat pomocí kontaktního formuláře.

 • Jaké typy souborů můžu nahrát?

  Jsem hlavně hosting pro obrázky, ale můžete si nahrát jakékoliv soubory, které se vejdou do povolené velikosti a neodporují autorským právům.

 • Jaké je omezení pro velikost souborů?

  Aktuálně je možnost nahrávaní souborů do velikosti 50 Mb, což je pro každý obrázek či animovaný gif dostatečná velikost. A mnohem více než kolik umožňují ostatní stejně zaměřené weby.

 • Kolik obrázků za den zobrazíte?

  Kolik obrázků se již zobrazilo si můžete prohlédnout v patičce této stránky a číslo neustále roste. Doufáme, že díky vám bude zase o něco větší!

 • Jak vás můžu podpořit?

  Můžete se o nás zmínit na svém oblíbeném fóru nebo nás doporučit přátelům. Také oceníme, pokud necháte odkaz na imgway u vkládaných obrázků, protože návštěvnost stránek je to, co nás motivuje k dalšímu zlepšování.

  Server běží již několik let s vysokou dostupností, nebojte se nám svěřit své obrázky :)